Atribuită
Cumpărare directă
Pozitia cuprinde consumabile pentru revizia si reparatie a 3 chillere dupa cum urmeaza: Ulei - POE 160 SZ 60 litri, Element filtrant 4412/11A 6 buc, Siguranta tripolara 80A-S803B-D80 High Performance MCB 1 buc, Compresor Danfoss SH485B4ABA 120H1064 1 buc, Ulei - POE 160 SZ 60 litri, Element filtrant 4412/11A 6 buc, Siguranta tripolara 80A-S803B-D80 High Performance MCB 2 buc, Azot 10 mc, Heat stop (gel absorbant caldura) 1 buc, Materiale sudura (bare cu fosfor, oxigen, butan) 1 buc, Ulei - POE 160 SZ 40 litri, Element filtrant 4412/11A 4 buc.
- Număr anunț
- DA28413718
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Furnizor / câștigător
- CONSTAR INDUSTRY SRL (CUI 22211254)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.801 RON
- Valoare atribuită
- 123.801 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.