Atribuită
Cumpărare directă
UNEFS achiziţionează articole și echipamente pentru sport necesare activităților aferente teberelor organizate la munte și la mare în cadrul derulării proiectului PNP001 - "Integrare sustenabilă socială și educațională prin activități sportive", astfel: Lot 1 - Tabără de vară orientare turistică Lot 2 - Activități acvatice
- Număr anunț
- DA28323677
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.070 RON
- Valoare atribuită
- 18.070 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.