Atribuită Cumpărare directă

covor PVC Grabo trafic intens cu servicii de montaj incluse conform anunt publicitar nr. ADV1198269

Număr anunț
DA28466728
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
LINOSOL DESIGN S.R.L. (CUI 29347270)
Cod CPV
44112230-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.092 RON
Valoare atribuită
14.092 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.092 RON

din 14.092 RON estimat