Atribuită Cumpărare directă

Fisa spitalizare de zi, 1A3 Foi obs. clin. gen. RETETE MEDICALE SIMPLE CARNET

Număr anunț
DA28368163
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.920 RON
Valoare atribuită
8.920 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.920 RON

din 8.920 RON estimat