Atribuită Cumpărare directă

Stativ/suport perfuzii din inox cromat 4 carlige inox Baza plastic 5 roti plastic cu diametrul de 50 mm Inaltime ajustabila: 117 - 230 cm Diametru tub 25/19 mm Greutate max/ carlig - 5 kg Fabricat in Italia. Prezenta este comanda ferma

Număr anunț
DA28356082
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33194120-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat