Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar valoare ZEWA PROSOP BUCATARIE 3 STRATURI MARE BUC 30 11.99 359.7 ZEWA HARTIE IGIENICA 3 STR ALBA * 8BUC SET 10 12.9 129 HARTIE IGIENICA ALBA 60GR 2STR PARFUMATA *10BUC PARISS SET 20 6.02 120.4 SACI MENAJ 120L * 10BUC FIXI ULTRAREZISTENTI ROLA 5 5.02 25.1 SACI MENAJ 35L * 50BUC REZISTENTI FIXI ROLE 5 2.65 13.25 ARIEL DETERGENT AUTOMAT 10KG SAC 1 73.14 73.14 LENOR BALSAM RUFE 1.9L BUC 2 11.6 23.2 BIOCARPET 500ML+250ML BUC 1 8.15 8.15 PRONTO SPRAY MOBILA 300ML BUC 2 11.45 22.9 DEO CAMERA GLADE 300ML BUC 3 7.99 23.97 SANO DETERGENT GEAM 1L BUC 5 9.26 46.3 SERVETELE DE MASA ALBE 25*25 *100BUC PACH 3 1.55 4.65 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 5L LAMAIE SI CEAI VERDE GLICERINA BIDON 3 27.55 82.65 SANO 5IN1 ODORIZANT WC BUC 10 5.65 56.5 SANO PARDOSELI FLOOR PLUS LUXURY HOTEL 2L BUC 8 16.65 133.2 SANO DETERGENT VASE 1L BUC 5 9.5 47.5 SANO SAN PASTA VASE 500GR BUC 5 6.15 30.75 CILLIT BANG PORTOCALIU 750ML BUC 2 10.91 21.82 DOMESTOS DEZINFECTANT WC 5L BIDON 1 36.5 36.5 SANO SOLUTIE ARAGAZ TRG BUC 2 13.7 27.4 NUFAR DETARTRANT 800ML BUC 5 6.11 30.55 CIF SPRAY BUCATARIE 500ML BUC 3 7.88 23.64 CIF CREMA 500ML BUC 3 5.85 17.55 ACE CLOR 2L BUC 3 7.26 21.78 BURETE SARMA * 5BUC SET 1 2.15 2.15 BURETE VASE CANELAT * 10BUC SWEET HOME SET 1 4.2 4.2 RAID SPRAY MUSTE/TANTARI 400ML BUC 5 11.06 55.3 SACOSE BIODEGRADABILE 5KG * 50BUC SET 2 16.22 32.44 AJAX TIX TUB 450GR TUB 2 5.53 11.06 VANISH RUFE COLOR 1L BUC 6 11.69 70.14 1554.89
- Număr anunț
- DA28420438
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI 3124704)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.554 RON
- Valoare atribuită
- 1.554 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.