Atribuită
Cumpărare directă
0010609 Dysprosium pieces, 99.9% (REO), Alfa Aesar 10g 0011109 Erbium pieces, 99.9% (REO), Alfa Aesar 10g 0011809 Gadolinium pieces, 20mm (0.79in) & down, 99.9% (REO), Alfa Aesar 10g 4300622 Silicon lump, 0.1-2.5cm (0.04-1.0in), 99.9999% (metals basis), Alfa Aesar 100g 1057122 Aluminum ingot, 99.999% (metals basis), Alfa Aesar 100g Termen de livrare 6 saptamani de la finalizarea achizitiei in SICAP Valoare fara TVA - 3308 RON Valoare cu TVA - 3936.52 RON Beneficiar UBB Cluj Facultatea de Fizica - Mican Sever Responsabil achizitie - Daniela Iozsa
- Număr anunț
- DA28384931
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.308 RON
- Valoare atribuită
- 3.308 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.