Atribuită
Cumpărare directă
38462-10mg Rebaudioside A analytical standard, Sigma 10mg Buc 1 768 768 50956-10MG Steviosidean alytical standard, Sigma 10mg Buc 1 825 825 1000302500 Acetonitril gradient grade pentru cromatografia de lichide LiChrosolv Reag. Ph Eur Merck 2.5L Buc 1 144 144 1008682500 Acetat de etil pentru cromatografia de lichide LiChrosolv Merck 2.5L Buc 1 540 540 Clorura de sodiu pa CHEM117941206 1kg Buc 10 31 310 Sulfat de sodiu anhidru pa CHEM118078707 1kg Buc 3 52 156 mai putin
- Număr anunț
- DA28351097
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.743 RON
- Valoare atribuită
- 2.743 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.