Atribuită
Cumpărare directă
Revizuirea documentelor specifice sistemului de management al calitatii Realizarea analizei rezultatelor privind satisfactia clientului Acordarea de asistenta specifica pentru întocmirea înregistrarilor specifice calitatii Realizarea analizei indicatorilor specifici activitatii si elaborarea raportului de analiza de management Asistenta in vederea implementarii eventualelor recomandari sau observatii primite in urma auditului de supraveghere
- Număr anunț
- DA28356364
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- CONSEXPERT GRUP SRL (CUI 15889670)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.