Atribuită Cumpărare directă

Achizitia unui PACHET CONSUMABILE MEDICALE CF.ANUNT ADV1225855 necesar pentru centrele din subordinea DGASPC VRANCEA. Produsele vor fi insotite de certificat de conformitate si factura, pentru fiecare centru in parte, conform tabel anexat anunt. Transportul este inclus in pret

Număr anunț
DA28403832
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.860 RON
Valoare atribuită
1.860 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.860 RON

din 1.860 RON estimat