Atribuită Cumpărare directă

Materiale sanitare Branule 20G-300buc Branule 22G-200buc Manusi exam. nep S-1500buc Manusi exam. nep M-1500buc Manusi exam. nep L-1000buc Comanda ferma!!

Număr anunț
DA28360078
Autoritate contractantă
SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.968 RON
Valoare atribuită
3.968 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.968 RON

din 3.968 RON estimat