Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii drum comunal in comuna Andrid, judetul Satu Mare, conform ofertei cu nr. 2327/02.06.2021. Garantie de buna executie 10% din valoarea contractului fara TVA, se va constitui conform HG 395/2016.

Număr anunț
DA28328271
Autoritate contractantă
COMUNA ANDRID (CUI 3897076)
Furnizor / câștigător
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL (CUI 23719545)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194.626 RON
Valoare atribuită
194.626 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194.626 RON

din 194.626 RON estimat