Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE LA HOTEL - CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA / PERFECTIONARE CAZARE IN REGIM SINGLE / DOUBLE IN TOATE HOTELURILE PARTENERE

Număr anunț
DA28440517
Autoritate contractantă
COMUNA GIGHERA (CUI 5001945)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.099 RON
Valoare atribuită
5.099 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.099 RON

din 5.099 RON estimat