Atribuită Cumpărare directă

- SERVICII DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA 2021; - Financiar, Buget, Contabilitate Publică; pentru perioada, 12,09,2021 - 19,09,2021; - Referat nr. 19322/13,11,2020, serv. ec. PASCU M.; - Buget, 20,06,01.

Număr anunț
DA28420352
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.533 RON
Valoare atribuită
1.533 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.533 RON

din 1.533 RON estimat