Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA 2021 Hotel Majestic, Mamaia, in perioda 08.08.2021 - 14.08.2021, pentru doamna Surtu Izabella Eva

Număr anunț
DA28395562
Autoritate contractantă
COMUNA VETIS (PRIMARIA VETIS JUD. SATU MARE) (CUI 3896577)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.990 RON
Valoare atribuită
3.990 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.990 RON

din 3.990 RON estimat