Atribuită Cumpărare directă

CURS GDPR - RESPONSABIL CU PROTECTIA DATELOR CU CARACTER PERSONAL - 1 buc, la pretul unitar de 890 lei, fara TVA - achizitie conform referat aprobat nr. 124921/08.07.2021 - birou exploatare - pentru Corciovei Daniela.

Număr anunț
DA28381277
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890 RON
Valoare atribuită
890 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890 RON

din 890 RON estimat