Atribuită Cumpărare directă

Servicii cazare participare curs perfectionare, Hotel President SPA, Baile Felix si Taxa curs "Managementul priorităților, timpului și stresului", in perioada 22-29 august 2021.

Număr anunț
DA28376720
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.814 RON
Valoare atribuită
4.814 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.814 RON

din 4.814 RON estimat