Atribuită Cumpărare directă

Servicii cazare participare curs perfectionare, Hotel Europa, Eforie Nord si Taxa curs " Management, proceduri și analize pentru dezvoltarea sectorului public", in perioada 18-25 iulie 2021.

Număr anunț
DA28376598
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.480 RON
Valoare atribuită
5.480 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.480 RON

din 5.480 RON estimat