Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza SERVICII DE FORMARE PROFESIONALA „Performanta in Administratia Publica. Aspecte și solutii privind modernizarea sectorului public” conform fisei individuale de inscriere nr. 6987/08.07.2021

Număr anunț
DA28368480
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.575 RON
Valoare atribuită
3.575 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.575 RON

din 3.575 RON estimat