Atribuită
Cumpărare directă
DESFASURARE CURS ONLINE CONFORM INVITATIEI. WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2021 SERVICII FORMARE PROFESIONALA - WEBINAR: - Codul administrativ si legalitatea actelor, in data de 07.07.2021 - pentru 4 persoane - Auditul in institutiile publice, in data de 08.07.2021 - pentru 1 persoana - Sistemul de control managerial, in data de 28.07.2021 - pentru 1 persoana - Executarea silita si recuperarea creantelor, in data de 29.07.2021 - pentru 2 persoane
- Număr anunț
- DA28324665
- Autoritate contractantă
- Directia Fiscala Brasov (CUI 14929823)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.