Atribuită Cumpărare directă

DESFASURARE CURS - INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2021 Cursanti: Nicolae Geanina Alina, Biton Maria Afrodita, Dumitru Carmen Mihaela, Ene Simona Mihaela, Voiculescu Lacramioara Maria, Pruteanu Andreea Daniela, Stoica Elena ,Secuiu Maria, Ivanescu Cristina, Radu Simona, Rotaru Malin, Nedelcu Georgeta, Oprea Mariana, Olteanu Andreea

Număr anunț
DA28314805
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.529 RON
Valoare atribuită
11.529 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.529 RON

din 11.529 RON estimat