Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare materilae de protectie antiincendiu conform referat de necesitate nr. 4051 din data de 30.06.2021, aferent desfasurarii in conditii optime a activitatiilor departamentului SVSU

Număr anunț
DA28450291
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
SALVATOR-F SRL (CUI 7043904)
Cod CPV
44480000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.936 RON
Valoare atribuită
6.936 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.936 RON

din 6.936 RON estimat