Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DEV. NR. 489 21.07.2021 INLOCUIT FILTRU ULEI INLOCUIT FILTRU AER INLOCUIT ULEI INLOCUIT FILTRU POLEN INLOCUIT FILTRU COMBSTIBIL SET STERGATOARE BEC H7 BEC P21/4W

Număr anunț
DA28429595
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
659 RON
Valoare atribuită
659 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

659 RON

din 659 RON estimat