Atribuită Cumpărare directă

POMPA SERVODIRECTIE ULEI SERVODIRECTIE SET STERGATOR FATA STERGATOR SPATE FILTRU AER FILTRU ULEI FILTRU POLEN ULEI 5W30

Număr anunț
DA28385301
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.152 RON
Valoare atribuită
3.152 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.152 RON

din 3.152 RON estimat