Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DEV. NR. 441 05.07.2021 FILTRU ULEI FILTRU AER FILTRU COMBUSTIBIL FILTRU POLEN ULEI 5W30 SET PLACUTE FRANA FATA SABOTI INCARCAT SISTEM AER CONDITIONAT

Număr anunț
DA28381426
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.255 RON
Valoare atribuită
1.255 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.255 RON

din 1.255 RON estimat