Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DEVIZ 425 /24.06.2021 VOLANTA SET AMBREIAJ RULMENT DE PRESIUNE KIT SUSPENSIE BIELETA ANTIRULIU BUCSA BARA STABILIZATOARE AMORTIZOR FATA SET PROTECTIE PRAF ULEI CV SIMERING ARBORE COTIT KIT SIGURANTA AUTO

Număr anunț
DA28365763
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.199 RON
Valoare atribuită
7.199 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.199 RON

din 7.199 RON estimat