Atribuită
Cumpărare directă
Servicii profesionale curatat : cosuri de fum , aparate generatoare de caldura ( sobe ,seminee , cazzane combustibil solid, lichid, gazos 1. Curarat cosuri de fum =50 ml 2, Curatat cazan combustibil solid 75 Kw -150 kw = 3 buc 3, Curatat cazan combustibil solid 25 Kw -75kw = 1 buc
- Număr anunț
- DA28367982
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CRISTESTI (CUI 24901056)
- Furnizor / câștigător
- COŞAR BEST NORD SRL (CUI 31727662)
- Cod CPV
- 90915000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.650 RON
- Valoare atribuită
- 2.650 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.