Atribuită
Cumpărare directă
-lant Oregon 325-18” = 1x70 -filtru aer TC 138 = 1x210 -pila rotunda 4,8 mm = 2x10 -filtru de ulei TC 138 = 2x220 -curea masa de taiere TC 138 = 2x250 -curea 1x100 -cure Pro Var = 2x60 -ax TC 138 = 1x500 -ax Tc 138 = 1x100 -distantier = 1x25 -fulie Tc 138 = 1x200 -piulita = 2x8 -cablu ambr.TC 138 =2x150 -cap trimmy T35M12 = 1x130 -primmer = 1x40 -intrerupator 232 R = 2x55 -amortizor 232R = 4x30 -furtun carburant = 1x22 -bujie Honda = 3x20 -fir Titan 3,0mmx181m =10x160 -ulei amestec Husqvarna 1,0l = 10x40
- Număr anunț
- DA28459926
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 3796780)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.271 RON
- Valoare atribuită
- 4.271 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.