Atribuită
Cumpărare directă
-filtru de aer 545 RX = 4x65 -fir naylon 3,0mmx169m = 3x160 -bujie NGK = 4x20 -cutit TC 138 = 2x150 -capac roata TC 138 = 4x20 -lagar TC 138 = 4x20 -carburator 545 RX= 2x330 -angrenaj unghiular = 1x750 -tub H 545 RX = 1x350 -tija H 545 RX = 2x190 -cap trimmy T45M12X = 10x190 -ghidaj fir = 8x17 -filtru de aer 545 RX = 4x65 -arc ambreiaj 545 RX = 6x17 -fir naylon 3,0mmx240m = 10x250 -ulei motor SAE 30 0,6l = 10x23 -ulei amestec Husqvarna 1,0l = 15x40
- Număr anunț
- DA28332155
- Autoritate contractantă
- ORASUL LEHLIU-GARA (CUI 16300713)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.687 RON
- Valoare atribuită
- 7.687 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.