Atribuită
Cumpărare directă
BURETIERA GEL 1BUC X 4,21 CANAL CABLU ADEZIV 44M X 4,21 PIX BIROU 3BUC X 4,21 PIX PENSAN 50BUC X 0,84 HARTIE A4 150TOP X 14,30 PLIC C6 100BUC X 0,17 STILOU PELIKAN 3BUC X 37,82 STILOU PELIKAN 1BUC X 63,03 CARTUS CANON 5BUC X 75,63 CARTUS BROTHER 4BUC X 100,84 FOLII PROTECTIE 2SET X 8,41
- Număr anunț
- DA28331234
- Autoritate contractantă
- Liceul de Arte Regina Maria (CUI 5504718)
- Furnizor / câștigător
- FIRST START SOLUTIONS SRL (CUI 34147210)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.380 RON
- Valoare atribuită
- 3.380 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.