Atribuită Cumpărare directă

Revizie tehnica periodica pentru autoutilitara VW Transporter T5-, se execută conform cărții tehnice a autoturismului între 10000-15000 km sau 1 an de la ultima revizie,respectiv 21.08.2020. Menționăm faptul că în această revizie tehnică periodică va fi inclus și un proces de diagnosticare și regenerare filtru particule și eliminare martori luminoşi de la bord.

Număr anunț
DA28486472
Autoritate contractantă
AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI 2577146)
Furnizor / câștigător
TEHNICA NOUA (CUI 2577391)
Cod CPV
24957000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare atribuită
1.150 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150 RON

din 1.150 RON estimat