Atribuită
Cumpărare directă
Revizie tehnica periodica VW Caravelle - Revizia tehnică periodică este necesară pentru microbuzul VW Caravelle -SB-09-FYV , se execută conform cărții tehnice a autoturismului între 10000-15000 km sau 1 an de la ultima revizie, respectiv 23.06.2020. Menționăm faptul că în această revizie tehnică periodică va fi inclus și un proces de diagnosticare și regenerare filtru particule și eliminare martori luminoşi de la bord.
- Număr anunț
- DA28437975
- Autoritate contractantă
- AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI 2577146)
- Furnizor / câștigător
- TEHNICA NOUA (CUI 2577391)
- Cod CPV
- 50112200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.