Atribuită
Cumpărare directă
SIGURANTA 80A/4P BUC 1 388.24 TAXA VERDE BUC 1 5 CYABY 5*16 ML 15 60.42 CLEME SINA BUC 2 17.645 CLEME SINA BUC 2 18.655 CLEME SINA BUC 2 29.83 TABLOU METALIC BUC 1 89.92 PRESETUPA BUC/ 2 3.615 PRESETUPA BUC/ 1 1.68 BANDA IZ BUC 2 3.195 BANDA IZ BUC 1 3.61 STECHER BUC 3 9.2433 BANDA PERE BUC 1 17.65 DIBLU 8 BUC 50 0.2184 HOLS 5*60 BUC 50 0.0756 BURGHIU 8 BUC 1 6.97 BURGHIU BUC 2 13.78 BURGHIU BUC 2 7.565
- Număr anunț
- DA28377466
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE TRANSPOR PUBLIC LOCAL AL MUN. FAGARAS (CUI 40918475)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.