Atribuită Cumpărare directă

Conform descrieri de santier

Număr anunț
DA28329294
Autoritate contractantă
COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.964 RON
Valoare atribuită
1.964 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.964 RON

din 1.964 RON estimat