Atribuită Cumpărare directă

Servicii de deratizare Pretul este pentru suprafete mai mici de 10.000 mp

Număr anunț
DA28476298
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
DANALEX DD PARTENER SRL (CUI 30673858)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.772 RON
Valoare atribuită
7.772 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.772 RON

din 7.772 RON estimat