Atribuită Cumpărare directă

Marcare treceri de pietoni cu vopsea reflectorizanta : 6 locatii pe drumuri comunale și locale din care una cu scuar (2 latimi de drum) Confecționare și montare 12 semne de circulație ,,Trecere de pietoni,, . Semnele de circulație vor fi reflectorizante, se prind pe țeavă din otel de 50 mm, grosime min 2 mm, se vopsește cu 2 straturi de vopsea, se fixează în beton la adancime de 50 cm

Număr anunț
DA28324874
Autoritate contractantă
COMUNA TRIFESTI (CONSILIUL LOCAL TRIFESTI) (CUI 2613842)
Furnizor / câștigător
ROILAND S.R.L. (CUI 15509925)
Cod CPV
34992200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.397 RON
Valoare atribuită
15.397 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.397 RON

din 15.397 RON estimat