Atribuită Cumpărare directă

Tija antrenare 1buc, esapament 1buc, rola fir 8buc,cutit defrisat 5buc, disc rotativ 5buc, saiba presiune 5buc, piulita reductor 5buc,

Număr anunț
DA28480960
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
Furnizor / câștigător
OVISTIL-FLOR SRL (CUI 28421530)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.142 RON
Valoare atribuită
2.142 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.142 RON

din 2.142 RON estimat