Atribuită Cumpărare directă

Prelungitor 5 prize shuko , 5 m 3 x 1.5mm cu intrerupator MAX 3680W Prelungitor 5 prize shuko , 3 m 3 x 1.5mm cu intrerupator MAX 3500W

Număr anunț
DA28460047
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI 27929000)
Cod CPV
44320000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.220 RON
Valoare atribuită
9.220 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.220 RON

din 9.220 RON estimat