Atribuită Cumpărare directă

4 x Router wireless Cisco RV340 Dual WAN Gigabit VPN - Pret unitar 839.50 fara tva 3 x Router wireless TP-Link Gigabit Deco X60 Dual-Band 3-Pack - Pret unitar 1679.83 fara tva

Număr anunț
DA28468994
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.397 RON
Valoare atribuită
8.397 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.397 RON

din 8.397 RON estimat