Atribuită Cumpărare directă

Sistem desktop ASUS cu placa de Baza Model Realtek ALC887 Retea integrata 10/100/1000 Sunet integrat HD Audio ChipsetIntel H310 C Placa Video Placa video UHD Graphics 630 Tip placa video Integrata Producator chipset video Intel Procesor ProcesorIntel Core i5 Model procesor i5-9400 Tip procesor Hexa-Core Frecventa 2.9 GHz Nucleu Coffee Lake Tehnologie de fabricatie 14 Nm Cache 9216 KB Hard Disk Tip Stocare SSD Capacitate SDD 512 GB Memorie Tip memorie DDR4 Memorie RAM 8 GB Frecventa 2666 Mhz Alte Informatii Unitate optica Nu Sistem de operare Windows 10 Pro Dimensiuni 160 x 307 x 373 mm Carcasa Mini Tower Culoare Negru Alte informatii WiFi 802.11ac Bluetooth 4.1 ;Frigider cu o usa ARCTIC ATF905WN, 90 l, H 84 cm, clasa A++, alb;Frigider cu 2 usi Beko RDSA310M30XBN 306 Litri Argintiu clasa eficienta energetica A++; Frigider cu 2 usi ARCTIC AD54240M30W 223 Litri Alb clasa eficienta energetica A+;Televizor Philips LED Smart TV Ambilight 43PUS7805/12 109cm Ultra HD 4K Black; Frigider Minibar LDK BC 50 45 Litri Alb Clasa A+Televizor LED PHILIPS 43PUS7855/12, 43",108 cm, Smart TV, LED, HDR, 4K, Saphi, YouTube, Netflix, Screen Mirroring, Inregistrare USB, Quad core,3840 x 2160, HLG, HDR 10+, P5 Perfect Picture Engine, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, Dolby Atmos, Dolby Volume, Leveler, Sunet AI, Dolby Bass Enhancement, Egalizator cu 5 benzi, Dialog clar, RMS 20 W, Wi-Fi, 3 x HDMI, CI+ slot, 2 x USB, 1 x RF, Vesa 200 x 200, Argintiu;Frigider ARCTIC AD54280M30W 250 Litri Alb clasa

Număr anunț
DA28449017
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.831 RON
Valoare atribuită
9.831 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.831 RON

din 9.831 RON estimat