Atribuită
Cumpărare directă
CARACTERISTICI GENERALE Device compatibil Desktop PC Culoare Alb Dimensiuni 191.5 x 102 x 295.5 mm Greutate 503 g Altele Continut pachet: 2x VR controler, 1x Cablu incarcare, 1x Incarcator, 1x Glasses spacer, 2x Baterii AA Rezolutie: 1832 x 1920 pixeli Setul functionează independent sau poate fi conectat la un PC prin intermediul cablului Oculus Link (vandut separat)
- Număr anunț
- DA28355429
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 38636000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.764 RON
- Valoare atribuită
- 1.764 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.