Atribuită
Cumpărare directă
Opti Plex 30 80 S F F | Intel( R) Core( T M) i3- 10 100 | 8 G B (1x8 G B) D D R4 non- E C C Memory | M.2 256 G B P C Ie N V Me Class 35 Solid State Drive | Intel Integrated Graphics, Dell Opti Plex | T P M | 8x D V D+/- R W 9.5mm Optical Disk Drive | No Wireless L A N Card | Windows 10 Pro 64bit English, Arabic, French, Russian, Turkish | Microsoft Office 30 Day Trial - Excludes Office License | Dell Wired Keyboard K B 216 Black ( U S/ International) | Dell Optical Mouse- M S 116 - Black | P S U 200 W | 3 Y B O S
- Număr anunț
- DA28336462
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL HARTILOR SI CARTII VECHI (CUI 15229178)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.015 RON
- Valoare atribuită
- 2.015 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.