Atribuită Cumpărare directă

Furnizare Paracetamol Sol Perf. 10mg/ml x 100ml - 1000 buc Metronidazol B 5G/L - 200ml - 300 buc

Număr anunț
DA28425816
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33692000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.193 RON
Valoare atribuită
5.193 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.193 RON

din 5.193 RON estimat