Atribuită
Cumpărare directă
Oferta conform anunt SEAP ADV1225421 - Rama panou LED PT 600x600 alb - 29,6 x 330 Doza aparat ST octogonala - 0,63 x 70 Brat simplu diam 42mm d:1mm L:250+250 mm gri 120° - 25 x 21 Cofret aparent, 12m, usa transp.+2 born. - 29,68 x 1 MYYM 5x4 mm2 - 12,86 x 10 CANAL CABLU ADEZIV 40X25MM 2M BUC - 4 x 60 ACTI9 IC60N 4P 25A C Schneider - 79,25 x 1 Canal cablu pardoseala gri 70x18 mm - 13,5 x 26 SENZOR MISCARE 230V 360 1200W ALB TAVAN - 24,62 x 28 DOZA PT+PRESETUPE 100X100X50 IP55 5,68 x 20
- Număr anunț
- DA28461349
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- DANAVIZ SRL (CUI 12509076)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.968 RON
- Valoare atribuită
- 11.968 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.