Atribuită
Cumpărare directă
37400000-2 Articole si echipament de sport (Rev.2) DESCRIERE: Incaltaminte de sala ADIDAS SPEEDCOURT, recomandati pentru practicarea sporturilor de sala, sunt confectionati din materiale usoare si respirabile, oferind aderenta optima si confort sporit. adiWEAR Aceasta tehnologie utilizata in general pentru incaltaminte presupune utilizarea la fabricare a unui cauciuc foarte rezistent la frecari si care asigura aderenta la sol. Prelungeste durata de utilizare si majoreaza functionalitatea incaltamintei Talpa exterioara este realizata din cauciuc NON MARKING. Cod produs: FU832
- Număr anunț
- DA28459732
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI (CUI 4420651)
- Furnizor / câștigător
- SPORTERA SRL (CUI 30982900)
- Cod CPV
- 18820000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.689 RON
- Valoare atribuită
- 2.689 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.