Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse in cadrul proiectului-Avocatul elevului -drepturi si responsabilitati in sistemul educational conform specificatiilor tehnice din caietul de sarcini transmis de autoritatea contractanta ofertantului. Prin acceptarea achizitiei directe initiate de autoritatea contractanta in SEAP, ofertantul confirma respectarea specificatiilor caietului de sarcini.

Număr anunț
DA28319778
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
PROGRES EXPERIENCE SRL (CUI 34123482)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.577 RON
Valoare atribuită
1.577 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.577 RON

din 1.577 RON estimat