Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare ACTUALIZARE PUG (Plan Urbanistic General) si RLU (Regulament Local de Urbanism) Oferta include -1/PUG si RLU, 2/Documentatie aviz SGA, 3/Raportului de mediu , 4/Studiu geotehnic, 5/Actualizare documentatie in conformitate cu studiile aferente PUG, 6/Studii arhitecturale , 7/Studii arheologice, 8/multiplicare parte scrisa, desenata , actualizare documentatii conform cerintelor avizAtorilor. Oferta NU INCLUDE - Documentatie aviz DRDP Iasi, Documentatie aviz OCPI/OSPA
- Număr anunț
- DA28333285
- Autoritate contractantă
- COMUNA NEGRI (CUI 4535740)
- Furnizor / câștigător
- ARHIPROIECT SRL (CUI 14681026)
- Cod CPV
- 71410000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.500 RON
- Valoare atribuită
- 134.500 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.