Atribuită Cumpărare directă

BIBLIORAFT PLASTIC A4 7,5CM ECONOMY ESSELTE ROSU 20 BUC 9.85 BIBLIORAFT PLASTIC A4 7,5CM ECONOMY ESSELTE ALBASTRU INCHIS 20 BUC 9.85 BIBLIORAFT PLASTIC A4 7,5CM ECONOMY ESSELTE VERDE 20 BUC 9.85 DOSAR PLASTIC CU 11 GAURI ESSELTE ALBSTRU 50 BUC 1.95 DOSAR PLASTIC CU 11 GAURI ESSELTE NEGRU 100 BUC 1.95 DOSAR PLASTIC CU 11 GAURI ESSELTE ROSU 50 BUC 1.95 HARTIE COPIATOR A4 DOUBLE A 30 TOP 14.80 CONDICA PREZENTA 100 FILE COPERTA DUPLEX 10 CARNET 4.39 PERM. MARKER VF. ROT BIC NEGRU 10 BUC 2.96 PIX CU GEL UNI-BALL UM-170 0,7MM ALBASTRU 20 BUC 1.78 ROLLER LIQUID INK 0,7MM AX7 ZEBRA ALBASTRU 20 BUC 4.00 PIX UNICA FOL. ROUND STIC BIC ALBASTRU 60 BUC 0.63 PLIC C6 ALB SILICONIC 25/SET 4 SET25 1.60

Număr anunț
DA28385048
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Arhitectură Peisagistică și Monumente de For Public (CUI 42802522)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.658 RON
Valoare atribuită
1.658 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.658 RON

din 1.658 RON estimat