Atribuită Cumpărare directă

Materiale de curățenie conform ofertei . Se va incheia un contract de furnizare valabil pana la 31.12.2021, iar produsele se vor livra pe baza de comanda ferma.

Număr anunț
DA28382243
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.899 RON
Valoare atribuită
10.899 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.899 RON

din 10.899 RON estimat