Atribuită
Cumpărare directă
Floculant lichid rapid 20 kg-4 buc pret 128.40ron /unitate Clor lichid 30 l (35 kg)- 20 buc pret 158.24ron/ unitate Desalgine 30 l-4 buc (antialge) /pret 420.51 Ron/unitate Chloryte 25 kg -1 buc clor soc /pret 723.23 Ron/unitate Clor lent tablete Chlorilong 200 25kg-1buc pret 747.56/ unitate Pastile testare clor-1set pret 59.16/ unitate Patile testare PH- 1set pret 59.16 unitate
- Număr anunț
- DA28459047
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
- Furnizor / câștigător
- AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
- Cod CPV
- 24311900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.949 RON
- Valoare atribuită
- 6.949 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.